ДМЦСССДМ: Святковий захід для дітей з особливими потребами. ФОТО
У рамках заходів присвячених Міжнародному Дню інвалідів, на базі Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія», центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Дрогобича було організовано та проведено святковий захід «Новорічна ялинка» для дітей з обмеженими можливостями.
Справжнє щастя і радість отримали діти від майстер-класу, проведеного працівниками Центру. До заходу долучилися також студенти ДДПУ ім. І.Франка. Море позитиву та енергії отримали діти під час виготовлення новорічних ялинкових прикрас. Усі присутні, на згадку про їхнє знайомство, власноруч виготовили «ялинку побажань». Діти із задоволенням приймали участь у всіх вікторинах.
Захід закінчився врученням подарунків. На зустрічі не знайшлося жодного сумного обличчя. Тільки посмішки та радість світилися на обличчях цих особливих дітей.
Дрогобицький міський центр соціальних служб
для сім’ї, дітей та молоді