Для зручності пішоходів: на Сагайдачного брукуватимуть частину вулиці

15:20 26 Січня 2023

Оновлюють пішохідну зону. На вулиці Сагайдачного стартували підготовчі роботи із брукування тротуару навпроти Ліцею №1 імені Івана Франка. Днями раніше комунальними службами міста на цій вулиці було видалено 12 аварійних дерев. Окрім поважного віку, дерева становили небезпеку для пішоходів та створювали перепони для руху транспорту. За твердженнями заступника керівника Департаменту міського господарства Бенедикта Качмара – після брукування пішохідної зони на Сагайдачного обов’язково буде висаджено нові зелені насадження. Кількість дерев планують збільшити – все залежатиме від сформованого плану щодо озелення цієї вулиці – додають комунальники.

Паралельно із брукуванням частини пішохідної зони Сагайдачного – на цьому відрізку вулиці буде встановлено безбар’єрні спуски для зручності людей з інвалідністю.

Іншу частину вулиці Сагайдачного комунальникам уже вдалося оновити цієї осені – бруківкою замостили тротуар біля Ліцею №1. Під завершення минулого року біля навчального закладу було проведено роботи із облаштування дренажної системи, а також системи водовідведення центральної та бокової стін ліцею, які піддавались підтопленням.

Також у цьому мікрорайоні продовжують роботи із брукування вулиці Стуса. Там у 2021 році було капітально замінено старий водогін. Відтак проектом передбачено облаштування бруківки на вулиці. Роботи тривають у кілька етапів. За словами Бенедикта Качмара – брукування здійснено уже на 50%. За наявності хорошої погоди ці роботи продовжують.

Перейти до вмісту