Для якісної та безперебійної роботи: медичні заклади Дрогобича продовжують укомплектовувати генераторами

4 Січня 14:31

Медичні заклади Дрогобича продовжують укомплектовувати генераторами. Таким чином у лікарняних установах міста мають змогу надавати пацієнтам повний спектр послуг та проводити обстеження незважаючи на енергетичні виклики та відключення електроенергії.

Так, у ці дні на новий генератор очікує КНП «Дрогобицька міська поліклініка». За словами керівника відділу охорони здоров’я Володимира Чуби – додаткове джерело живлення поліклінічне відділення придбало за власні кошти, акумульовані за надані послуги пацієнтам. Потужність генератора 110 кВт.

На початку енергетичних викликів потужні генератори одержали КНП «Дрогобицька міська лікарня №1», пологове відділення та КНП «Стебницька міська лікарня». За твердженнями Володимира Чуби – додаткові джерела живлення лікарняні установи міста отримали по державній програмі від Міністерства охорони здоров’я України.

Генератори дають можливість медикам не бути залежними від проблем із електрикою, здійснювати обстеження на відповідних апаратах і таким чином моніторити стан здоров’я пацієнтів, – наголошує Володимир Чуба.

Окрім цього – дизельний генератор отримала і КНП «Дрогобицька міська лікарня №3». Його медичній установі скерували благодійники із Британії, зокрема сім’я Чаплі, а також дві родини з США – Тейлор та Гаммунд.

Використання даного генератора є вкрай важливим для забезпечення безперебійної роботи обладнання рентгендіагностичного, мамографічного і рентгентерапевничного кабінетів у випадку відсутності електроенергії. Забезпечення безперебійної роботи кабінетів онкодиспансеру та діагностичного обладнання також є запорукою вчасно проведених обстежень та пришвидшення лікування онкохворих пацієнтів нашого регіону, – зазначив директор КНП «Дрогобицька міська лікарня №3» Ярослав Стрийський.

Перейти до вмісту