Для педагогів фізичного виховання та школярів Дрогобицької громади провели навчально-тренувальний семінар із черлідингу

16:25 20 Березня 2024

9 березня на базі Дрогобицької ДЮСШ ім.І.Боберського вперше відбувся навчально-тренувальний семінар з черлідингу для вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти Дрогобицької громади. Зокрема, у семінарі взяли участь педагоги та учні Дрогобицького наукового ліцею ім.Б.Лепкого, Ліцею №16 ім. Ю.Дрогобича, Ліцею №1 ім. І.Франка, Ліцею №2, Ліцею №4 ім. Л.Українки, Ліцею №3 ім. В.Чорновола.

Провели насичений семінар представники та тренери Львівської обласної федерації черлідингу, які прибули в Дрогобич на запрошення Оксани Сотрихіної, начальниці відділу з питань фізичної культури та спорту.

Львівські тренери ознайомили педагогів фізичної культури та учнів з основними та базовими рухами, а відтак спільно практично відпрацьовували шикування та перешикування в команді. Опісля практичних занять, відбулись теоретичні, де розглянули основні методи підготовки дітей та правила проведення змагань і критерії оцінювання в суддівстві.

Оскільки черлідинг не є достатньо розвиненим видом спорту на теренах Дрогобиччини –  семінар та участь у проекті безумовно дадуть поштовх для розвитку цього виду спорту в нашій громаді та зацікавлення ним молоддю – запевнили педагоги фізичного виховання дрогобицьких навчальних закладів.

Як наголошує Оксана Сотрихіна – черлідинг  включено у програму проекту Всеукраїнських шкільних спортивних ліг «Пліч-опліч». Тож навчальні заклади Дрогобицької громади підхопили ідею участі в черлідингу та готові виставити команди школярок й поборотися за перемогу в районних, обласних та навіть у Всеукраїнських етапах шкільних ліг.

За правилами змагань з черлідингу – участь у них приймають дівчата у кількості від 6 до 24 членів команди. Змагання будуть відбуватися серед учениць 4-6 класів. До участі в етапі змагань Дрогобицької територіальної громади готуватимуться  6 закладів загальної середньої освіти, команда-переможець проходить далі та виборюватиме перемогу в районних змаганнях.

Додамо, черлідинг – окремий самостійний вид спорту, який бере свій початок в Америці. З самого початку він виник як спорт, де групи людей об’єднюювались  для підтримки певних команд. Однак сьогодні – це окремий складнокоординований вид спорту, який поєднує в собі характерні риси художньої та спортивної гімнастики, акробатики та різних танцювальних  напрямків.

Перейти до вмісту