Для Дрогобицької міської територіальної громади визначили кредитний рейтинг

9:54 11 Листопада 2021

Залучення інвестицій у громаду – один з ключових векторів діяльності органу місцевого самоврядування. Також для розвитку територій передбачено залучення кредитів. З метою визначення кредитного рейтингу, Дрогобицька міська рада звернулася до рейтингового агентства «Кредит-Рейтинг». Після оцінки рейтингового звіту міськради, на засіданні Рейтингового комітету агентства було прийнято рішення про визначення кредитного рейтингу для Дрогобицької міської громади за Національною рейтинговою шкалою – uaBBB. Прогноз кредитного рейтингу визначено як стабільний.

Зазначимо, що позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaBBB характеризується достатньою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами. Рівень кредитоспроможності залежить від впливу несприятливих комерційних, фінансових та економічних умов.

Важливо й те, що визначення кредитного рейтингу є однією з категорій оцінки відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування.

Перейти до вмісту