Дія Центр Дрогобича визнали однією з кращих практик управління персоналом в країні

10:32 20 Грудня 2023

Національна агенція України з питань державної служби провела Всеукраїнський конкурс на «Кращі практики управління персоналом». За результатами конкурсу, почесне ІІ місце посів Дія Центр міста Дрогобич.

Запроваджена в ДІЯ Центрі міста Дрогобич практика управління персоналом була гідно оцінена Конкурсною радою. Підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу і відзначення переможців відбулося 14 грудня 2023 року під час засідання Ради управління людськими ресурсами в  Національній Агенції України з питань державної служби в Києві.

Відзнаку за успішну організацію практики управління персоналом вручили директору Дрогобицького Дія Центру Оксані Тішиній.

Метою проведеного конкурсу є впровадження в державних органах та органах місцевого самоврядування кращих практик, досвіду у сфері управління персоналом, популяризація сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом, відзначення переможців Конкурсу, демонстрація їх досягнень та професійного розвитку.

Нагадаємо, новозбудований сучасний Дія Центр у Дрогобичі відкрили наприкінці 2021 року. В одному приміщенні вдалось зібрати адміністраторів ЦНАПу та представників комунальних установ, аби мешканці громади могли отримувати всі необхідні послуги в одному місці, не оббиваючи пороги різних інстанцій. Загалом на базі Дія Центру зібрали понад 400 адміністративних послуг.

В будівлі є рецепція та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів, громадська приймальня, система електронної черги та паспортні послуги. На другому поверсі обладнані два конференц-зали, зал для коворкінгу та низка технічних приміщень. Будівля відповідає усім вимогам інклюзивності, адже тут передбачено безперешкодний доступ для маломобільних груп населення.

Перейти до вмісту