Дітям про космос…
Новий навчальний тиждень відкриває для першачків безліч цікавих можливостей: вони дізнаються багато цікавинок про нашу планету та про космос: що можна побачити у космосі, чи буде життя на Землі без Сонця, як та чому відбуваються добові зміни у природі. І це тільки початок! Наприкінці цього тижня першокласники знатимуть, чому день змінює ніч, умітимуть визначати час за годинником, розумітимуть роль Сонця у житті Землі та фантазуватимуть про життя на інших планетах. І про все це діти дізналися лише за один тиждень, який, відповідно до Модельної навчальної програми, присвячено космосу.
Учитель початкових класів Геврик Г.В. провела з асистентом вчителя Скоропад Н.С. інтерактивний урок у 1-А класі, на якому діти відгадували загадки і добирали звукові моделі до відгадок, відшукували серед букв слова, розв’язували космічні приклади.
Відповідали на запитання про Сонячну систему, про користь сонця, а в кінці уроку робили проєкт про космос.
Відповідали на запитання за допомогою кубика Блума “Таємниці космосу”.
Як дитина може уявляти собі космос? Фантастично! Наталія Степанівна роздала учням картки-розмальовки та з вчителем запропонували розмалювати їх так, як вони забажають. Діти обрали незвичайні кольори? Потім дітки пояснювали свій вибір – це буде дуже цікаво.
Лише у дитячій країні «Дитинство» можна заплющити очі – відкрити їх і опинитися у відкритому космосі. Так і учні 1-А класу здійснили мандрівку у відкритий космос. Вони з цікавістю розглядали сонячну систему, спостерігали за планетами і на один урок перетворилися на космічних мандрівників. А допомогла подорожувати дітям ракета, яку вони власноруч виготовляли з конструктора і геометричних фігур.