Дитяче харчування, перші вишиванки та засоби гігієни: у Дрогобицький пологовий будинок відвезли пакунки для новонароджених

16 Лютого 13:04

За останні сім днів у Дрогобицькій пологовій установі міста народилось 5 немовлят. Серед новонароджених – 2 дівчаток та 3 хлопчиків. Одна породілля із Борислава, інша – із Самбора, ще одна із Трускавця. Двоє – із Дрогобицької ТГ.

Усіх породіль із щасливою подією в їхньому житті традиційно привітали міський голова Дрогобича Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Очільник громади побажав матерям міцного здоров’я та щасливої долі малечі.

За нашою доброю традицією ми щотижня відвідуємо пологовий будинок, щоб привітати матерів з такою важливою подією у житті. Окрім пакунків, які ми формуємо з власної ініціативи, у нас є можливість більше дізнатись про потреби та побажання жінок, а також їхні бачення, щодо розвитку пологової медичної установи Дрогобича. Відтак, аналізуємо зібрану інформацію, обговорюємо її з медичним персоналом та покращуємо умови і надання послуг в нашому пологовому будинку. Радіємо, що із початком цього року до наших пакунків допомоги ми додаємо і перші вишиванки для малечі. Їх отримують породіллі із нашої територіальної громади, – наголосив Тарас Кучма.

У пакунках, які вручили породіллям усе найнеобхідніше для новонароджених – дитяче харчування, одяг для малюків, засоби гігієни, перші забавки, засоби гігієни, підгузки та перші вишивані сорочки.

Додамо, у Дрогобичі з ініціативи влади пакунки допомоги для породіль вирішили формувати з перших днів повномасштабного вторгнення окупанта, щоб підтримати та допомогти новоствореним сім’ям. Пакунки наразі вручають як місцевим жінкам так і жінкам з числа ВПО. Тільки у минулому році таких пакунків вручили понад 300 штук.

Жінкам, яких не застають в пологовій установі міста – вручають відповідні талони на отримання пакунків допомоги у 210 кабінеті мерії міста (відділ сім’ї та молоді).

Перейти до вмісту