Діти з християнського табору відвідали театралізовану екскурсію Дрогобицького ТІЦу
![Діти з християнського табору відвідали театралізовану екскурсію Дрогобицького ТІЦу](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/19511693_1366327913404950_1679308387_n.jpg)
Днями до Дрогобицького туристично-інформаційного центру завітали діти з християнського табору, для яких було організовано театралізовану екскурсію. Близько сорока учасників екскурсії ознайомилися з легендами старовинного Дрогобича, побували у колишній буцигарні, яка знаходилася у підвалах Ратуші, побачили місто з оглядового майданчика Вежі. Як зазначив керівник ТІЦу Ігор Чава, театралізована екскурсія стає все більш популярною серед туристів та дрогобичан, які охоче зголошуються, щоб краще пізнати історію древнього міста Дрогобич.