Діти – наше майбутнє! Дрогобицька громада цього тижня поповнилась сімома новонародженими

15:56 28 Вересня 2022

Дрогобицька громада щодня поповнюється новими мешканцями. Так, за тиждень, що минає у пологовому будинку міста на світ з’явилось семеро малюків: п’ятеро дівчаток та двоє хлопчиків.

Дотримуючись добрих традицій, очільник громади Тарас Кучма та керівниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко здійснили візит у медичну установу Дрогобича.

Тарас Кучма привітав породіль та вручив кожній матусі необхідні речі для дітей — харчування, підгузки, одяг, забавки тощо.

Народження дитини — це велике щастя, але разом з тим нові виклики для батьків. Адже тепер ви несете відповідальність не лише за себе, а й за своїх малюків. Тому бережіть себе, бо від вас залежить щастя та добробут дітей. Нехай вони зростають у злагоді та під мирним українським небом, — наголосив Тарас Кучма.

Нагадаємо, з повномасштабним вторгненням росії на Україну, у міській раді прийняли рішення формувати пакунки допомоги для породіль та новонароджених. Відтак, з початку акції, а це 16 березня, у пологовий будинок міста відвезли вже понад 270 наборів. У пакети кладуть дитячі речі, печиво, соки, рушнички, пляшечки, гігієнічні набори для породіль та забавки для дітей.

Перейти до вмісту