Дільниця зеленого господарства запрошує на роботу працівників для виконання весняно-літніх робіт з благоустрою

13:22 26 Березня 2024

Дільниця зеленого господарства, яка займається озелененням міста, висадкою молодих саджанців дерев та благоустроєм парків і скверів, запрошує на роботу працівників для роботи у весняно-літній період.

На роботу запрошують:

– рятувальника на озеро в парку Богдана Хмельницького, який працюватиме в сезон прокату катамаранів у весняно-літній період.

– працівника з благоустрою для косіння трави та виконання інших весняно-літніх робіт з озеленення та благоустрою.

За детальнішою інформацією можна звертатись за номером: 067 313 18 76 (Наталія Пилипів).

Паралельно в Дільниці зеленого господарства нагадують – весною навчальні заклади громади, голови ОСББ, окремі організації та установи мають змогу безкоштовно отримати саджанці дерев та озеленити свої прибудинкові території. В наявності саджанці дуба, граба, ясена, клена, берези та ін.

Такі заходи Дільниця зеленого господарства КП «Служба муніципального управління» проводить щороку з метою озеленення та радо вітає екологічні ініціативи мешканців та організацій нашої громади.

Також найближчим часом співробітниками Дільниці буде проведено підготовчі роботи на ділянці Парку Нескорених на вулиці Наливайка, де на початку квітня планують продовжити висадку дубів, в пам’ять про закатованих українців, тіла яких знайшли в Ізюмському лісі.

Перейти до вмісту