Ділились досвідом: фінансове управління Дрогобицької міської ради провело кущову нараду з обміну досвідом для колег із сусідніх територіальних громад

21 Квітня 11:47

Обмін досвідом відбувся у межах кущової наради, яка в ці дні пройшла у світлиці Дрогобицької міської ради. Її організувало фінансове управління ДМР. На зустріч були запрошені представники департаменту фінансів ЛОДА та територіальних громад Трускавця, Борислава, Моршина, Стрия, Самбора, Сторосамбірської та  Дрогобицької РФУ.

Присутніх привітав голова Дрогобицької міської територіальної громади Тарас КУЧМА, який відзначив, що робота фінансистів є однією з найважливіших ланок територіальної громади та подякував за нелегку і відповідальну працю. Також очільник громад зауважив, що у такий нелегкий для країни військовий час необхідно напрацювати план дій для того, щоб громади безперебійно працювали в таких важливих життєдіяльних галузях, як: медицина, освіта, культура та військові структури.

Начальник фінансового управління ДМР Оксана Савран своєю чергою долучилась до  привітань міського голови та відмітила, що на даний час перед фінансистами стоїть багато невирішених проблем, які не залежать від управлінь на місцях, а їхнє вирішення на рівні держави.

В підсумку  наради було розглянуто ряд актуальних питань по збільшенню надходжень до місцевих бюджетів, планування видатків на важливі сфери діяльності та інші.

Також було окреслено шляхи та пропозиції з внесення змін до бюджетного та податкового законодавства на рівні Міністерства фінансів.

Перейти до вмісту