Держава фінансуватиме громадські об’єднання, що надаватимуть соціальні послуги людям з інвалідністю

9 Лютого 8:58

27 січня Уряд ухвалив постанову “Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням осіб з інвалідністю” для того, щоб створити можливість спрямувати кошти державного бюджету на підтримку громадських об’єднань осіб з інвалідністю, забезпечити прозорий механізм використання коштів і якісно покращити надання соціальних послуг особам з інвалідністю.

Фінансова підтримка тих громадських об’єднань осіб з інвалідністю, які можуть надавати соціальні послуги, спрямовані на соціалізацію та інтеграцію таких осіб в суспільство.

Постанова встановлює вимоги та визначає критерії участі громадських об’єднань осіб з інвалідністю у конкурсі для визначення проектів, на реалізацію яких надається фінансова підтримка.

Організатором конкурсу визначається Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю.

Одержувачем бюджетних коштів може бути громадське об’єднання осіб з інвалідністю, яке надає особам з інвалідністю соціальні послуги, що відповідають затвердженим державним стандартам соціальних послуг. При цьому громадське об’єднання може надавати одну або декілька послуг одночасно.

Ухвалення єдиного Порядку використання коштів для надання фінансової підтримки громадським об’єднання осіб з інвалідністю дозволить направляти бюджетні кошти на фінансову підтримку загальнодержавних проектів, спрямованих на соціалізацію та інтеграцію осіб з інвалідністю.

Перейти до вмісту