Департамент охорони здоров’я ЛОДА відзначив місто Дрогобич за активну підтримку у впровадженні медичної реформи у 2018 році. ФОТО

19 Лютого 0:00

Впродовж 2017-2018 років у Дрогобичі активно впроваджували першочергові заходи в межах реформи галузі охорони здоров’я. На початку цього процесу відбувався чималий спротив як колективами медустанов, так і так званими представниками громади, які всіляко намагалися зірвати цей процес. Однак, попри всі перипетії, керівництву міста вдалося дійти компромісу з медиками та провести заходи з реорганізації галузі охорони здоров’я.

У ході проведених заходів з реорганізації мережі охорони здоров’я було вивільнено 90 ліжок та скорочено кадровий склад на 120,5 ставок. Економічний ефект становить 4 млн 585,93 тис. грн/рік. Загалом економія видатків сягнула 7 млн 459,2 тис. грн.

Наприкінці минулого тижня у Львівській обласній державній адміністрації відбувся звіт Департаменту охорони здоров`я про роботу у 2018 році. Під час цього звіту делегатам з Дрогобича — заступнику міського голови Василю Качмару та начальнику відділу охорони здоров`я ДМР Володимиру Чубі вручили для міста, в особі міського голови Тараса Кучми, Подяку Департаменту охорони здоров`я Львівської обласної державної адміністрації за активну підтримку у впровадженні медичної реформи у 2018 році.

У понеділок, 18 лютого, у ході щотижневої наради міського голови Дрогобича з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних підприємств та держустанов міста заступник міського голови Василь Качмар офіційно передав Подяку Департаменту охорони здоров’я ЛОДА міському голові Тарасу Кучмі.

Як заначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма, ця подяка засвідчує те, що свого часу було прийнято правильні та важливі рішення щодо впровадження медичної реформи на теренах міста Дрогобича та Стебника. «Перш за все, це подяка для нашої медичної спільноти, яка з розумінням поставилась до необхідності проведення медичної реформи», — наголосив Тарас Кучма.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія