«День жіночої краси»: для сімей зниклих безвісти військовослужбовців організували терапію-краси

18 Липня 9:28

Громадська ініціатива «Жити чекаючи», що працює з сім’ями зниклих безвісти військових, провела черговий захід, спрямований на відновлення психологічного, морального та душевного стану родин військовослужбовців.

«День жіночої краси» від громадської ініціативи «Жити чекаючи», яка діє на базі Дрогобицького міського центру соціальних служб, відбувся 26 червня за підтримки партнерів – Швейцарська конфедерація, Психічне здоров’я для України, Metta, NGO .

На заході жінкам військовослужбовців та їх дітям запропонували терапію-краси, яка являла собою професійний макіяж та зачіску від майстринь вищого професійного училища № 19.

Кульмінація заходу пройшла на території відпочинкового комплексу «Залісся», де відбулась фотосесія в українському національному вбранні та етно-стилі від фотографів Назара Куцопея та Вадима Малишева, які не вперше приймають участь у благодійних заходах.

На завершення, учасники заходу змогли спілкуватися в теплому колі однодумців за обіднім столом в ресторані «Пристань».

Родини поділилися приємними враженнями від заходу та від роботи майстринь краси і взаємодії з фотографами.

Керували заходом фасилітатори ініціативи «Жити чекаючи» – Оксана Блауцяк, Тетяна Яциків, Ірина Предеус, Анастасія Ісаєва, психолог Аліна Макарець на чолі з керівником Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксаною Матчишин.

Громадська ініціатива «Жити Чекаючи» запрошує долучатися до наступних  заходів. За потреби телефонуйте за номером +380970586357 та звертайтеся за адресою м. Дрогобич, вул. Лесі Українки 70.

Дрогобицький міський центр соціальних служб

Перейти до вмісту