День вишиванки – свято національної величі

День вишиванки-свято національної величі, яке плекає та зміцнює духовну традицію нашої держави, її прадавню історію, гени культурної спадщини, морально-ціннісні надбання народу. В серцях кожного українця сьогодні прокидається палкий та волелюбний державотворець, який, одягнувши вишиванку, уособлює патріотичну міцність та єдність, відданість та боротьбу, жертовність та перемогу…

Педагогічний колектив ЗОШ І-ІІІ ст.№15 щиросердечно вітає український народ зі святом, яке несе у собі радість, гордість, спокій, зворушливі сум та переживання, відкриваючи всім нам обшири пам’яті  і торкаючись нею до внутрішньої сили гідності!

Вишивка як символ вічності, віри та добра супроводжує кожного українця все життя…Вона-дорога у майбутнє, вікно- в минувшину, рука -в сьогодення!

Важливо з дитинства прищеплювати дитині гарний смак. Вибираючи вишиванку на дівчинку чи хлопчика, ми відкриваємо їй світ моди, вчимо створювати свій власний індивідуальний гардероб, який, до того ж, відповідає сучасній моді.

Ось  вишиванки учнів 1- 9 класів привернули нашу увагу: Чуфрид Софія, Чепіль Максим(1-А клас), Ящук Вероніка, Мармура Дмитро (1-Б клас), Лесів Вікторія, Винницький Іван( 2-А клас), Цехон Каріна, Семенишин Ярослав ( 2-Б клас), Янко Вікторія, Савка Денис( 3-А клас), Ісайкова Софья, Юзвак Данило ( 3-Б клас), Дзиндзюра Софія, Куренець Марко ( 4-А клас), Юськів Ірина, Кузик Назар ( 4-Б клас), Колеснікова Ольга, Пастернак Роман ( 5 клас), Камінська Еріка, Гавран Віталій ( 6 клас), Мацан Анастасія, Мариновський Назар (7 клас), Пістун Яна, Кабан Максим ( 8-А клас),Маршалок Єва, Сеньків Сергій (8-Б клас), Матолич Марія, Бориславський Маркіян ( 9 клас).

Звичайно, найкраща сорочка – вишита маминими руками.

Носити вишиванку – значить, відчувати гордість за свою країну. Дитячі вишиванки, як і дорослі національні вбрання, відображають традиції нашого народу і є втіленням сили духу української нації. Напевно, ні в жодної країни немає такого одягу – одночасно і традиційної, і модної.

Бажаємо вам плекати рідне гніздо християнськими чеснотами віри, надії та любові, нехай Святий Закон патронує над всіма доленосними вчинками та діяннями, а Господь Бог обдаровує нашу землю добробутом та миром!

У вишивці написано пророцтво,

Де нитка поєднала всі серця –

Там наше невмируще благородство,

Безсмертний дух, безсмертні два крила!