День вишиванки: Представники Дитячого парламенту вітають зі святом
![День вишиванки: Представники Дитячого парламенту вітають зі святом](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/Без-імені-2.png)
Зі святом, з Днем вишиванки!❤️Вишиванка – наш генетичний код! Усі ми діти України. Пишаймося цим ‼️Сорочку мати сину вишивалаІ душу, й серце в вишивку вкладала.Як пам'яті народної відлунки,На полотні з'являлись візерунки,Де кожен хрестик – то життєві миті…..#Дитячий_парламент_Дрогобич#День_Вишиванки_у_Дрогобичі
Опубліковано Дрогобицький міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Середа, 20 травня 2020 р.