У ДРОГОБИЧІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ВПО
![У ДРОГОБИЧІ ВІДБУДЕТЬСЯ ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ВПО](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/den_v_d.pagespeed.ce_.FNrm-fj04v.jpg)
Інформуємо, що у Дрогобицькому МРЦЗ 13.03.2017р. о 10.00 год. запланований ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО ТА ВПО, на якому за участю соціальних партнерів будуть розглядатись такі питання: отримання повного комплексу соціальних послуг, медичне та психологічне забезпечення та реабілітація, процедура виділення земельних ділянок, виплата пенсійного забезпечення, юридичні питання. Захід відбудеться за адресою: м.Дрогобич, вул.П.Орлика, 3а, 3 поверх, каб №7 (зал для семінарів), конт.тел: 27188.
Адміністрація центру зайнятості.