День сім’ї: у Дрогобичі фотопортретами та подарунками привітали багатодітні родини, які зголосились до фотосесії з нагоди свята

16:40 15 Травня 2024

Сім’я відіграє особливе значення у житті кожної людини. Бо це міцна опора, підтримка та любов. Значення родини особливо сильно відчувається у складний воєнний час. Адже сотні українських сімей сьогодні розділені війною: хтось воює, хтось був змушений мігрувати на безпечну територію або ж виїхати закордон.

У Дрогобичі з нагоди свята оригінально привітали багатодітні родини, які виховують п’ятеро та більше дітей. Сім’ї запросили у світлицю Дрогобицької міської ради, де очільник громади Тарас Кучма спільно із керівницею відділу сім’ї та молоді Олександрою Пашко вручили їм подарунки та книги для малечі.

Однак, найбажанішим дарунком для родин стали видруковані великі сімейні фотопортрети, які зробили напередодні.

Цікаву ініціативу із фотосесією багатодітних родин, який рік поспіль втілює в життя до свята відділ сімї та молоді ДМР у співпраці із управлінням цифровізації, інформаційної політики та комунікацій. За словами Олександри Пашко – цьогоріч п’ятеро родин, які виховують п’ять та більше дітей, погодились долучитись до сімейної фотосесії з нагоди Дня сім’ї. Фотосесії робили у скверах міста та в центральній частині Дрогобича. Відтак – найкращі фотографії роздрукували у портрети, які й вручили в день свята запрошеним родинам.

До портретів сім’ї отримали подарунки для всієї родини та книги, які оживають під час читання для наймолодших діток.

Також усіх  присутніх із святом привітав міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Держава живе та розвивається тоді, коли багата сім’ями, коли родини поповнюються дітьми. На жаль, війна змінила життя кожного українця та забрала у нас радість. Однак, маленькі приємнощі повинні мати місце у житті всіх нас. У Вас вони без сумніву є – вони в очах Ваших дітей, у їхній любові і дитячій безпосередності. Тож нехай ці фотошедеври, які від нині оселяться у Ваших домівках нагадують Вам про один із приємних днів, які Ви прожили, про радість і світло. Зі святом Вас, – звернувся до усіх присутніх міський голова Тарас Кучма.

За словами Олександри Пашко ідею із фотосесіями багатодітних родин у громаді обов’язково буде продовжено у наступному році.

Перейти до вмісту