День сім’ї: Скільки у Дрогобичі багатодітних сімей?
![День сім’ї: Скільки у Дрогобичі багатодітних сімей?](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/07/1517654336_e78c5af-1487175032-yak-plgi-budut-mati-bagatodtn-smyi-v-2017-roc.jpg)
Фото ілюстративне
8 липня – День сім’ї. Це свято відзначають в Україні з 2012 року.Саме сім’я є найбільшим багатством, тією основою, платформою на якій будується все.
Сім’я –це народження і виховання дітей, це міцний духовний зв’язок між усіма членами сім’ї. З давніх часів в Україні були прийняті великі сім’ї – по 4-8 дітей.
Як зазначають у відділі молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР, з 2010 року до Дрогобицької міської ради звернулися 1294 сімей міст Дрогобича та Стебника для встановлення статусу багатодітної сім’ї та виготовлення посвідчень батьків та дітей з багатодітної сім’ї, в яких виховують 3 і більше дітей до 18 років, а також тих, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років.
Станом на сьогодні нараховується 906 багатодітних сімей, які перебувають на обліку в базі даних багатодітних сімей, з них: 804 сім’ї, в яких виховують 3 дітей, 70 сімей – 4 дітей, 22 сімей -5 дітей, 7 сімей-6 дітей, 1 сім’я – 7 дітей, 2 сімeй- 8 дітей.
Чисельність сімей змінюється кожного дня у зв’язку із досягненням дітьми повноліття, термінами навчання, зміною місця реєстрації, тощо.
За інформацією відділу молодіжної політики, сім’ї та спорту ДМР