День Матері…

Свято всеохоплюючої радості. При згадці про нього всміхається кожна людина, мала чи велика, кожен, хто був дитиною і мав матір. Мати – найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, мабуть, єдина людина, яка любить нас безумовно та щиро. Як би далеко чи близько не були, ми завжди відчуваємо серце матері, бачимо її очі, які не досипали ночей, руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть з нами, підтримують нас у години радості і печалі.

14 травня учні 6-А класу організували для своїх матерів та бабусь незабутнє і зворушливе свято. Діти розповідали, що День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові. Тож вони старалися висловити своїм ненькам найкращі слова вдячності за турботу та ласку. Вірші, пісні, сценки з життя, підготовлені дітьми, – все це дало змогу ще раз сказати коханим матусям «Дякую» за добро, любов, терпіння, увагу, яку вони розділяють зі своїми дітьми.

На завершення святкового дійства всі дітки подарували своїм матерям і бабусям квіти. Такий сюрприз неабияк розчулив усіх присутніх у залі. Не тільки у матерів бриніли сльози радості та гордості за своїх старанних дітей, але й у діточок наверталися сльози вдячності за нескінченну турботу та любов.

Вчитель української мови та літератури

Галина Яцуляк

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні