Демонтаж будинку 101/1 на Грушевського був неможливим через дію арешту суду

15:34 18 Липня 2021

У Дрогобичі на вулиці Михайла Грушевського у аварійному будинку №101/1 обвалився ще один під’їзд. Обвал стався у неділю, 18 липня. Офіційне повідомлення про обвал надійшло до надзвичайників о 13:00. Потерпілих немає.

Наразі будинок оточено представниками служб екстреного реагування. На місці події триває засідання міської комісії з питань надзвичайних ситуацій. Приймають рішення щодо демонтажу аварійної конструкції, яка знаходиться між двома обваленими під’їздами.

Як повідомляють у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, міською радою будинок визнано аварійним на підставі експертних висновків ліцензованих організацій. Досі демонтаж будівлі не можна було здійснити через дію арешту суду під яким будинок перебував з 2 вересня 2019 року до 24 червня 2021 року. До 29 червня 2021 року діяв термін можливого оскарження рішення суду.

Нагадуємо, обвал другого під’їзду стався 28 серпня 2019 року. Тоді загинуло 8 осіб. Будинок одразу було визнано аварійним, а мешканців відселили. Впродовж року після трагедії всім власникам квартир надано компенсацію для придбання нового житла.

Перейти до вмісту