Цивілізовано та із замовленням відповідної послуги: комунальники закликають мешканців громади не складувати великогабаритне сміття на території майданчиків міста

15:20 16 Квітня 2024

Із настанням весняного періоду мешканці громади інтенсивно проводять прибирання на своїх прибудинкових територіях та в приватному секторі. Як наслідок – на сміттєві майданчики потрапляє чимало великогабаритного сміття, сухих гілок та трави.

Комунальники міста, які щоденно займаються очищенням сміттєвих контейнерів від нечистот, закликають дрогобичан не складувати на територію майданчиків великогабаритне сміття, а також сухостій і гілки дерев. Адже часто поруч із сміттєвими контейнерами можна зустріти і старі меблі, непрацюючі електроприлади, мішки із непотрібним одягом тощо. Усе великогабаритне сміття псує загальний вигляд майданчиків та створює відчуття захаращеності на них.

Еколог КП «Снятинський господар» Людмила Білокур інформує мешканців громади, що комунальні підприємства міста надають послугу вивозу великогабаритного сміття. Така послуга – це звична практика для кожного європейського міста. Дрогобич не виняток. Послугу можна замовити за номером телефону – 067 738 32 22.

Окрім цього, комунальники та екологи нагадують, що на порушників правил благоустрою, яких спіймають на «гарячому», чекає штраф. Тож перш ніж викидувати великогабаритне сміття на побутові майданчики міста – слід добре подумати.

Перейти до вмісту