Чотири шкільні команди Дрогобича виборювали перемогу в ІІ-му етапі змагань із черліденгу в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»
Команди чотирьох навчальних закладів Дрогобича 18 квітня виборювали першість в ІІ етапі змагань із черліденгу в межах проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».
Змагання відбулись в просторому залі ДЮСШ імені В.Боберського. Свою майстерність, яскраві номери та феєричні костюми демонстрували учні Ліцею №1 імені І.Франка, Ліцею №2, Ліцею №4 імені Л.Українки та Дрогобицького наукового ліцею імені Б. Лепкого.
Спортивне дійство відкрили Гімном України та словами вдячності захисникам за можливість провести змагання під мирним небом. Успіху юним учасницям бажала керівниця відділу фізичної культури та спорту ДМР Оксана Сотрихіна.
Оскільки черліденг, як спорт не такий вже й легкий, як може здатися на перший погляд та доволі новий для нашої громади, всього лиш чотири команди із 31 навчального закладу Дрогобицької територіальної громади зголосились до участі в змаганнях та продемонстрували свої можливості.
У залі переповненому емоціями, переможцями змагань судді оголосили команду Ліцею №1 імені І.Франка, друге місце в команди Ліцею № 2, третю сходинку посіла команда Ліцею № 4 імені Л.Українки та 4-те місце зайняла команда Наукового ліцею імені Б.Лепкого.
Переможці цього етапу змагань продовжать свою боротьбу у ІІІ-му районному етапі, що відбудеться між командами громад Дрогобицького району.
Зазначимо, так як це змагання серед навчальних закладів загальної середньої освіти, то згідно регламенту про проведення Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги з черліденгу», участь у них можуть приймати учні лише одного закладу та однієї вікової категорії 4-6 класи, кожна команда повинна налічувати від 6 до 24 осіб.
Додамо, черліденг – доволі новий вид спорту для нашої громади.
Він поєднує в собі елементи гімнастики, акробатики та танцю. Основними вимогами до виконання рухів в цьому виді спорту є:
– номер повинен включати основні рухи руками, основні позиції та рухи ногами, певні спеціальні стрибки та формації з перебудовами між ними;
– чіткі лінії рухів руками, рухи повинні бути сильними, різкими, та точними з дотриманням правильних положень та рівнів у кожній з позицій;
– переміщення мають бути синхронними, зрозумілими, точними кожного члена команди;
– відстань між членами команди в процесі переходів і всього виступу повинна бути однаково рівною та контрольованою.