Чому важливо дбати про вхідний кран перед лічильником?, – КП “Дрогобичводоканал”
![Чому важливо дбати про вхідний кран перед лічильником?, – КП “Дрогобичводоканал”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221011_105640-scaled-1.jpg)
Дуже важливо не менше ніж один раз на місяць проводити ревізію вхідного крана, а саме відкрити і закрити його деклька разів, перевіряти чи не протікає вода. Якщо вхідний кран тривалий час буде в нерухомому стані, то вийде з ладу. Тоді уже не можна буде при потребі за допомогою цього механізму перекрити воду у помешканні.
Якщо забувати час від часу відкривати та закривати вхідний кран, то як наслідок можливе протікання води з-під ручки крана та виникнення тріщин металевої частини.
КП “Дрогобичводоканал”