Чому обрізки деревини треба подрібнювати на щепу та як замовити послугу?

10:11 27 Березня 2023

КП «Служба муніципального управління» закликає фізичних та юридичних осіб, мешканців Дрогобицької громади, замовляти послугу подрібнення гілок на щепу.

КП «Служба муніципального управління», в структурі якого працює Дільниця зеленого господарства, веде систематичну роботу з обрізки старих аварійних дерев, кронування та омолодження існуючих дерев, а також висадки нових зелених насаджень.

В осінньо-весняний період такі роботи ведуться активніше, адже обрізку старих гілок можуть проводити як ОСББ, так і мешканці приватного сектору.

Відтак в Дільниці зеленого господарства наголошують – таку роботу потрібно доводити до логічного завершення, адже хаотично викинуті гілки та обрізки дерев захаращують прибудинкові території та створюють стихійні сміттєзвалища біля сміттєвих майданчиків.

«Викидання відходів деревини біля смітників тягне за собою штраф. Тому ми закликаємо ОСББ, установи та організації, а також мешканців приватного сектору, при проведенні обрізки замовляти послугу подрібнення дерев на щепу. Її в подальшому можна використати як для опалення, так і в якості органічного добрива» – наголошує адміністрація КП «СМУ».

У весняний та осінній періоди обрізка дерев ведеться більш активно.

Як повідомляють в КП «СМУ» – устаткування з подрібнення гілок є повністю автономним, тому власнику ділянки не потрібно надавати жодних комунікацій.

Для замовлення послуги подрібнення деревини на щепу, можна звертатись в КП «СМУ» за телефонами: 067 801 8478, 097 228 4489, 067 313 1876.

Перейти до вмісту