Чергова підтримка від Данської ради у справах біженців: вимушеним переселенцям Дрогобицької громади видають пакунки з допомогою

25 Січня 16:28

Данська рада у справах біженців передала чергову фуру з гуманітарною допомогою для підтримки вимушених переселенців, які знайшли прихисток на базі Дрогобицької громади.

В числі отриманої допомоги – понад 200 пакунків з засобами гігієни та речами першої необхідності. Сьогодні, 25 січня, фура з засобами гігієни прибула до Дрогобича, а спеціалісти управління соціального захисту населення розпочали видачу допомоги вимушеним переселенцям.

Цього разу організація передала допомогу для окремої категорії вимушено переміщених осіб – для родин з числа ВПО, у складі яких є троє і більше повнолітніх осіб та які проживають в приватному секторі Дрогобицької громади.

Нагадаємо, співпраця Дрогобицької громади з Данською радою у справах біженців (Danish Refugee Council – DRC) триває від початку літа. Представники організації неодноразово відвідували Дрогобич, моніторили потреби ВПО та доставляли гуманітарну допомогу для вимушених переселенців, які знайшли прихисток на базі нашої громади.

Перейти до вмісту