Через погодні умови відбулися зміни у програмі святкувань
![Через погодні умови відбулися зміни у програмі святкувань](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/Unique-Photo-Collage-Facebook-App-копія-копія-52.png)
У зв’язку з погодними умовами, святковий концерт за участі мистецьких колективів та окремих виконавців народний домів та домів-філій Дрогобицької МТГ відбудеться у філармонії (вул. Т. Шевченка, 22).
Як повідомили в управлінні культури та розвитку туризму, рішення про перенесення концерту з площі Замкова Гора до приміщення філармонії довелося прийняти у зв’язку з погодними умовами.