Через негоду, відділ освіти рекомендував навчальним закладам перейти на дистанційний режим роботи
![Через негоду, відділ освіти рекомендував навчальним закладам перейти на дистанційний режим роботи](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/Діти.jpg)
Відділ освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради рекомендує директорам ЗЗСО та ПНЗ Дрогобицької територіальної громади 11 лютого оптимізувати освітній процес. 12 та 15 лютого рекомендовано провести дистанційне навчання, у зв’язку зі складною метеорологічною ситуацією.
Про це йдеться у листі-розпорядженні відділу освіти.
«Ми всі чудово розуміємо, що у ці дні, зважаючи на снігопад, який не припиняється, ускладнено рух транспорту, є перебої у роботі громадського транспорту. Приймаючи таке рішення, в першу чергу, ми дбаємо про діток та їх здоров’я. Також ми розуміємо, що й самі освітяни мають проблеми з добиранням на роботу. Сподіваюся, що ці дні діти з радістю проведуть у домашніх умовах і не забуватимуть про навчальний процес», – прокоментував рекомендацію відділу освіти заступник міського голови Андрій Ковч.