Через масові ракетні обстріли навчання у школах до середи відбуватиметься у дистанційному форматі

12:09 10 Жовтня 2022

Понеділок, 10 жовтня, розпочався для українців масовими ракетними обстрілами. Від ранку по всій Україні не змовкала повітряна тривога – ворог випустив десятки ракет та піддав обстрілам всі області. Львівщина не стала виключенням.

У зв’язку з цим, навчання у школах Дрогобицької громади відбудеться у дистанційному форматі, після завершення повітряної тривоги. Аналогічні рішення були прийняті і в інших містах.

Незважаючи на те, що повітряна тривога розпочалась ще до початку навчання, чимало дітей таки прийшли до школи. Очевидно в надії на те, що тривога буде недовгою.

Відтак профільний заступник міського голови Андрій Ковч, спільно з начальником відділу освіти Віталієм Вовківим проінспектували низку шкіл на предмет дотримання вимог безпеки.

Як наголосив Андрій Ковч, наразі діти перебувають в укриттях. Враховуючи загрозу ракетних ударів, батькам рекомендують не забирати дітей завчасно з шкільних укриттів.

Також посадовець повідомив, що відділом освіти прийнято рішення перевести освітні заклади громади на дистанційну роботу до середи включно. Якщо ситуація буде напруженою, дистанційне навчання продовжать. Про це повідомимо додатково.

Бережіть себе та рідних! Користуйтесь виключно офіційною інформацією.

Перейти до вмісту