Через декілька хвилин розпочнеться онлайн-трансляція круглого столу щодо співпраці проекту “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні” та Дрогобича
![Через декілька хвилин розпочнеться онлайн-трансляція круглого столу щодо співпраці проекту “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні” та Дрогобича](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/trans.jpg)
Через декілька хвилин у Дрогобицькій міській раді розпочнеться круглий стіл щодо співпраці проекту “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “Взаємодії” та Дрогобицької міської ради.
Онлайн-трансляція засідання доступна за посиланням http://drohobych-rada.gov.ua/zal-zasidan-kab-31-svitlytsya-nazhyvo/