Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок: Дрогобицька борчиня Олександра Хоменець посіла ІІ місце
![Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок: Дрогобицька борчиня Олександра Хоменець посіла ІІ місце](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/02/ED754B8D-B24C-4B85-A509-3F77C8040AC0.jpeg)
29-31 січня у Києві відбувався Чемпіонат України з вільної боротьби серед жінок. Цей турнір був відбірковим до чемпіонату Європи. Львівщину представляли 18 борчинь, серед них і дрогобичанка. Вихованка ДМО ФСТ “Спартак”, СДЮСШОР “Спартаківець”, Олександра Хоменець посіла ІІ місце у ваговій категорії 55 кг. У свої 17 років Олександра показує хорошу боротьбу серед дорослих. Тренер Бирка А.Б. Бажаємо нашій спортсменці вдалих виступів та нових перемог!
Сектор з питань фізичної культури та спорту