Бюджет та цільові програми розвитку: що встигли затвердити депутати під час першого пленарного засідання сесії?

14:40 28 Квітня 2023

Вчора, 27 квітня, відбулась чергова сесія Дрогобицької міської ради. Під час першого пленарного засідання депутати встигли розглянути та затвердити лише декілька питань з порядку денного.

Зокрема, – затвердили Програму соціально-економічного та культурного розвитку Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік.

Згодом внесли зміни до бюджету Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік та підтримали низку цільових програм, що стосуються безпеки, цивільного захисту населення та діяльності поліції.

Окрім цього було затверджено цільову програми «Ресурсного забезпечення та покращення матеріально-технічної бази військової частини А1108 на 2023 рік».

Під час почергового розгляду питань порядку денного, було підтримано рішення з розділу «Освіти, культури, спорту та молодіжної політики».

Зокрема затвердили Програму забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян Дрогобицької міської територіальної громади на 2023 рік та внесли зміни до Програми соціальної підтримки сімей та осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах на 2022-2024 роки.

Затвердили в новій редакції програму «Розвитку культури та туризму у Дрогобицькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».

Затвердили стратегію розвитку гімназії № 9 імені Героїв Крут на 2023-2027 роки, Програму Шкільні спортивні ліги Дрогобицької міської територіальної громади на 2023-2024 роки та нову редакцію Статуту Комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка Дрогобицької міської ради».

Всі питання житлово-комунального характеру, медицини, майна громади, правові та земельні питання розглядатимуть під час другого пленарного засідання сесії.

Перейти до вмісту