Бюджет, паркування та Алея пам’яті: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

9:49 21 Лютого 2024

Вчора, 20 лютого, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Дрогобицької міської ради. Вперше виконавчий орган засідав в оновленому складі – за участі нового члена виконкому Оксани Матчишин, яка замінила виведену раніше за особистим бажанням Наталію Зелді.

В порядку денному було чимало питань з бюджетної, комунальної та соціальної сфери громади.

Начальниця фінансового управління Оксана Савран поінформувала членів виконкому про виконання бюджету 2023 року та кошти, які були скеровані цільово на підтримку воїнів та реалізацію програм соціальної та медичної підтримки – зокрема реабілітації військовослужбовців. Також члени виконкому внесли зміни до бюджету громади на 2024 рік.

Згодом виконком прийняв низку рішень про надання статусу дітям, які постраждали від війни, про надання компенсації мешканцям, власність яких постраждала від надзвичайних ситуацій природного характеру та погодив місця розташування літніх майданчиків при закладах харчування.

Раніше не було нормативної бази для сплати коштів за розміщення таких відкритих терас. Зараз, після затвердження відповідного Положення, напрацьовано формулу розрахунку, яка має прив’язку до мінімальної заробітної плати та залежить від зони розташування закладу. Відтак тепер заклади харчування переукладають договори та сплачуватимуть до бюджету кошти за розташування літніх майданчиків та терас.

Також виконком затвердив оновлені тарифи на паркування транспортних засобів на облаштованих паркувальних майданчиках міста, погодив інвестиційну програму та план розвитку КП «Дрогобичводоканал» та прийняв важливе рішення, яке стосується вшанування пам’яті полеглих Героїв.

Рішенням виконкому було погоджено встановлення малої архітектурної форми – «Алеї пам’яті», яку облаштовують в парку Степана Бандери.

Так як пам’ятна алея буде розміщена в локації природо-заповідного фонду, Департамент міського господарства попередньо звернувся та отримав необхідні погодження в Департаменту екології та природних ресурсів ЛОВА.

Перейти до вмісту