Бути Smart: у християнському таборі діти опановують розумні технології

14:19 26 Липня 2022

Розумні технології – це вже не розкіш, а норма буденного життя. Розумні технології сьогодні скрізь: починаючи від гаджета, завершуючи управлінням громадами чи наданням послугами.

У Дрогобицькій громаді функціонує інформаційно-комунікаційна система «Розумне місто». Завдяки електронним сервісам мешканці громади можуть отримувати послуги чи комунікувати з органом місцевого самоврядування.

З початку повномасштабного вторгнення росії на терени України розпочався процес релокації бізнесу з території бойових дій. Львівщина, зокрема й Дрогобицька громада, стали майданчиком, куди почали релокувати підприємства. Керівництво Дрогобицької громади постійно провадить роботу з розвитку інвестиційної привабливості громади. Так, всю інформацію про інвестиційні об’єкти можна легко знайти на Інтернет-порталі Дрогобицької міської ради. А під час кожної зустрічі з гостями громади чи під час візитів закордон, тема залучення інвестицій є однією з пріоритетних.

Вагому підтримку у Дрогобицькій громаді отримали компанії, які спеціалізуються у галузі інформаційних технологій. Однією з таких компаній є комп’ютерна академії IT-Step. За декілька місяців керівництво академії налагодило тісну співпрацю з управлінням цифровізації, інформаційної політики та комунікацій. Так, проведено роботу щодо співпраці з навчальними закладами міста, надано допомогу у релокації та промоції академії. Своєрідною родзинкою стало залучення фахівців академії до дозвілля дітей, які відвідують християнський табір «Канікули з Богом» при катедральному соборі Пресвятої Трійці.

Для дітей проведено презентацію з основ графіки та дизайну, 3D-моделювання, програмування робототехніки. Цікавим для малечі став перегляд мультфільму про смарт-технології.

Сучасні діти – це покоління з абсолютно новими поглядами на життя. Вони відкриті, комунікабельні, мають критичне мислення і власну позицію. Якщо ми говоримо, що діти – наше майбутнє, то виховання у них має бути абсолютно іншим, ніж досі. Змалку їх потрібно навчати розумним технологіям. Одне діло, коли вони просто сидять у гаджетах, а інше, – коли вони формують себе як особистість. Керівництво громади наголошує на важливості впровадження розумних технологій скрізь: як в управлінні, так і вжитті громади, так і в навчанні наших дітей. Завдяки партнерству з керівництвом академії, співпраці з церквою, саме у такому форматі сьогодні діти знайомляться зі розумними технологіями. Гадаю, що інвестиція у розвиток дитини – це найкраща справа, яку можуть зробити батьки, – прокоментував начальник управління ЦІПК Зеновій Квасній.

Нагадаємо, комп’ютерна академії IT-Step вже функціонує у Дрогобичі за напрямками:
– Розробка програмного забезпечення,
– Комп’ютерна графіка та дизайн,
– Мережі та кібербезпека,
– Курс з інтернет-маркетингу,
– Курс з Front-end розробки,
– Мала Комп’ютерна Академія (9-14 років),
– IT старт (7-9 років).

Навчання доступне як для дітей, так і для дорослих. Для дітей віком 7-14 років навчання складає від трьох до п’яти років. Для дорослих груп — два з половиною роки.

Перейти до вмісту