Боксер зі Стебника Олег Довгун захистив титул чемпіона з NABA

10:32 3 Квітня 2023

«Український пітбуль» — таке прізвисько має спортсмен із Стебника Олег Довгун.

Боксер майже рік часу не виходив на ринг та це не завадило йому здобути чергову перемогу в американському місті Піттсбург.

У ніч на 18 березня там відбувся вечір боксу — в головному поєдинку український боксер здолав Хуана Сентено з Нікарагуа. Судді віддали перемогу Олегу Довгуну з рахунком 100:90, а отже Олег переміг свого супротивника у кожному з 10-и проведених раундів.

Для «Українського пітбуля» перемога над нікарагуанцем стала 15-ю на професійному ринзі у 15-му поєдинку. П’ять боїв український боксер виграв достроково. Відтак, Олег Довгун має усі шанси суттєво піднятись у свіжому рейтингу WBA, де наразі замикає чільну десятку.

Я присвячую свою перемогу українському народу і всім, хто допомагає нам перемогти. Дякую! Слава Україні, — написав Олег Довгун у своїх соцмережах.

Також спортсмен активно допомагає українським військовим і постраждалим від повномасштабної війни з росією. Українець раніше пожертвував кілька тисяч доларів постраждалим від війни. На свій бій у Піттсбурзі боксер виходив на ринг з українським прапором, який передали військові з Бахмута завдяки волонтерам.

Перейти до вмісту