Благочинна акція «Піца на колесах» у Дрогобичі: іноземні волонтери смаколиками підтримали переміщених осіб

14:43 11 Серпня 2022

11 серпня у Дрогобич завітав гастрономічний фургон шотландської благодійної організації “Siobhans Trust”. У ньому закордонні волонтери привезли традиційні смаколики – смачну піцу із різними начинками, яку готують з італійських інгредієнтів. Піцою волонтери пригощали внутрішньо переміщених осіб, для яких Дрогобич став новою домівкою через російську агресію, а також людей похилого віку та дітей.

Як зазначили іноземці – їхній благочинний фургон об’їхав уже низку міст України, зокрема Одесу, Харків, Миколаїв, Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ та низку інших. У кожному місті “Siobhans Trust” пригощає ВПО піцою, а по можливості і морозивом. У фургоні лунає музика. В такий спосіб іноземці намагаються підтримати моральний дух українців та трішки відволікти їх від думок про жахіття війни.

До іноземної ініціативи долучаються і місцеві волонтери, які допомагають на місцях розрізати піцу та видають її людям.

У Дрогобичі благочинне дійство підтримав відділ сім’ї та молоді ДМР.

Додамо, наразі в Україні перебувають 15 волонтерів благодійної організації “Siobhans Trust”. Вони подорожують п’ятьма фургонами. Кожен фургон у різному регіоні. Всередині фургони прикрашені малюнками та вітальними листівками, які волонтерам дарують українські діти.

Перейти до вмісту