Бізнес громади закликають дбати про благоустрій та прибирання прилеглих територій від снігу

11:23 10 Січня 2024

Кілька днів у Дрогобицькій громаді – морозно та сніжно. Відтак комунальні служби працювали в посиленому режимі, аби оперативно розчищати дороги та тротуари від снігу, а також посипати їх піщано-сольовою сумішшю.

До цієї роботи були залучені як транспортні засоби, так і працівники комунальних служб міста, які розчищають доріжки та посипають їх – для безпечного руху пішоходів.

Як наголосив під час понеділкової апаратної наради міський голова Дрогобича Тарас Кучма – комунальні служби справились з покладеним на них завданням. Однак бізнес також повинен долучатись до прибирання та благоустрою прилеглої до їхніх об’єктів території. Зокрема чистити територію перед магазином чи кафе від снігу, дбати про порядок на прилеглій до об’єкту ділянці, а після танення снігу – прибрати накопичений пісок.

Прибирання снігу та посипання доріжок біля магазинів, торгових центрів, офісів, закладів харчування тощо – це прямий обов’язок бізнесу.

За словами очільника громади – межа відповідальності як бізнесу, так і мешканців громади не може завершуватись порогом приватної будівлі чи закладу. В таких питаннях всі повинні проявляти свідомість та дбати про благоустрій та добросусідство. Адже порядок навколо нас залежить від кожного мешканця громади, який тут проживає, працює та користується громадським простором.

Паралельно, інспектори відділу безпеки та контролю Департаменту міського господарства під час комісійних обстежень надають роз’яснення бізнесу щодо меж відповідальності та дотримання правил благоустрою.

Перейти до вмісту