Бібліотека. Зустріч з Максом Кідруком.
![Бібліотека. Зустріч з Максом Кідруком.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/SAM_7074.jpg)
1 грудня 2017 року у Дрогобицькій Центральній міській бібліотеці ім. В.Чорновола відбулася літературна зустріч з Максом Кідруком – українським письменником, мандрівником і популяризатором науки, який презентував свій роман «Не озирайся і мовчи».
Макс Кідрук автор книжок «Твердиня», «Жорстоке небо», дилогії «Бот», а також роману «Зазирни у мої сни», який увійшов до короткого списку премії «Книга року ВВС 2016». Твори перекладені польською, російською, німецькою та чеською мовами.
За інформацією Міської центральної бібліотеки ім. В. Чорновола
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7043.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7048.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7051.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7066.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7067.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7070.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7071.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7073.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7074.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7078.jpg)
![](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2017/12/SAM_7080.jpg)