Бібліотека. “Калина шани і пам`яті” у Дрогобичі. Фото.
![Бібліотека. “Калина шани і пам`яті” у Дрогобичі. Фото.](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/zavantazhennya.jpg)
03.05.2018 року за ініціативи ГО “Об`єднання Родовід” біля Дрогобицької Центральної міської бібліотеки ім. В.Чорновола висаджена калина в пам’ять про Анізію Онищак.
Л. Литвин – директор МЦБС
03.05.2018 року за ініціативи ГО “Об`єднання Родовід” біля Дрогобицької Центральної міської бібліотеки ім. В.Чорновола висаджена калина в пам’ять про Анізію Онищак.
Л. Литвин – директор МЦБС