Бібліотека. “Друга осінь -2017”
![Бібліотека. “Друга осінь -2017”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/SAM_6781.jpg)
В рамках літературно-мистецького проекту «Друга осінь – 2017» 19 листопада у Дрогобицькій центральній міській бібліотеці ім. В.Чорновола відбулась презентація книжки «Друга Осінь. Листопадові читання у Дрогобичі» за участі Наталії Філевич, Павла Прухняка, Юрка Прохаська, Лесі Хомич, Єжи Ковалевського. Лекцію «О, ці просвітлені малюнки, що виростали наче з-під чужої руки! О прозоросте кольорів і тіней! … фігури, пейзажі, обличчя!» провів Іван Дудич (Львівська національна галерея мистецтва ім. Бориса Возницького).
Дрогобицька міська центральна бібліотека імені Вячеслава Чорновола.