Безпека дітей взимку: Тарас Кучма доручив керівникам навчальних закладів обстежити стан дерев
![Безпека дітей взимку: Тарас Кучма доручив керівникам навчальних закладів обстежити стан дерев](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2020/11/19030766_1826426327367993_4452295764957151906_n.jpg)
Налипання мокрого снігу призводить до зламування гілок або падіння дерев, а це призводить до травматизму чи навіть смертей.
У понеділок, 30 листопада, на щотижневій понеділковій нараді з керівниками структурних підрозділів ДМР, комунальних та державних установ міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив відділу освіти організувати перевірку стану дерев на території навчальних закладів.
«Безпека дітей взимку – наше пріоритетне завдання. У зв’язку з налипанням мокрого снігу на деревах, організуйте обстеження всіх насаджень на території навчальних закладів. Якщо виявите аварійні дерева, разом з комунальними службами подбайте про ліквідацію небезпеки», – звернувся до освітян Тарас Кучма.
Нагадуємо, при виявленні аварійного дерева, повідомляйте комунальні служби, користуючись е-сервісом «Відкрите місто».