Баскетбол: Бронзова перемога збірної команди Дрогобицької міської територіальної громади
![Баскетбол: Бронзова перемога збірної команди Дрогобицької міської територіальної громади](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/05/187855888_276829404161941_9151091502713501046_n.jpg)
Цими вихідними збірна команда Дрогобицької міської територіальної громади взяла участь у змаганнях з баскетболу у межах обласних комплексних змагань за програмою ХХХ спортивних Ігор Львівщини.
До складу команди ДМТГ увійшли: Зап’ятко О.Д., Іваницький А.І., Костик М.І., Мусійовський В.М., Солопатич Р.І., Лащів Т.М., Мітрофанов О.В., Кулинич М.А.
У змаганнях взяли участь 14 команд територіальних громад Львівщини, які були поділені на 4 групи.
У бронзовому фіналі команда Соколя поступилась дрогобичанам з рахунком 22:11. Срібним призером стала червоноградська команда, а золото здобули господарі змагань – самбірчани.
Вітаємо наших баскетболістів з хорошим результатом і бажаємо подальших успіхів.
Сектор з питань фізичної культури та спорту