АНОНС. Завтра відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою, компанією «HUAWEI» та ГО «Агенція «Спільні зусилля»
![АНОНС. Завтра відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Дрогобицькою міською радою, компанією «HUAWEI» та ГО «Агенція «Спільні зусилля»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/31306990_1707107652710951_8088341364548304896_n.jpg)
Нагадуємо, завтра, 11 травня, відбудеться підписання меморандуму між Дрогобицькою міською радою, однією з найбільших світових компаній у сфері телекомунікацій «HUAWEI» та ГО «Агенція «Спільні зусилля» про партнерство у впровадженні спільного плану дій щодо розвитку міста Дрогобич, зокрема сучасних стандартів безпеки громадян, аналізу даних та ін.
Захід відбудеться о 13:00 у Світлиці міської Ратуші.
Запрошуємо представників ЗМІ та охочих дрогобичан.