АНОНС. У середу у Дрогобицькій міській раді відбудеться прес-конференція з приводу ситуації, пов`язаної з фінансовим становищем КП “Туристичний комплекс “Дрогобич”
![АНОНС. У середу у Дрогобицькій міській раді відбудеться прес-конференція з приводу ситуації, пов`язаної з фінансовим становищем КП “Туристичний комплекс “Дрогобич”](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/Pres-konferentsiya.jpg)
У середу, 29 листопада, у Дрогобицькій міській раді відбудеться прес-конференція керівника КП “Туристичний комплекс “Дрогобич” Володимира Білогана з приводу ситуації, пов`язаної з фінансовим становищем підприємства.
Початок прес-конференції о 14:00.
Запрошуємо журналістів та представників ЗМІ.
Онлайн-трансляція прес-конференції буде доступна для перегляду на офіційній сторінці Дрогобицької міської ради у соціальній мережі Facebook.