АНОНС. Брифінг начальника та провідних фахівців комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго»
![АНОНС. Брифінг начальника та провідних фахівців комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго»](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/vtys.jpg)
У п’ятницю, 10 березня 2017 року, о 11:00 в приміщенні Світлиці Дрогобицької міської ради (площа Ринок, 1, каб.31) відбудеться брифінг начальника та провідних фахівців комунального підприємства «Дрогобичтеплоенерго» на тему: «Стан централізованого теплопостачання міста: проблеми та здобутки».
Запрошуються депутати міської ради, представники ЗМІ, керівники ОСББ та громада міста.