Активні парки: у Дрогобицькій громаді стартував соціальний проект, покликаний популяризувати фізичну активність

5 Травня 10:22

З 1 травня, в межах програми президента «Здорова Україна», на декількох локаціях Дрогобицької громади розпочався соціальний проект «Активні парки – локації здорової України».

Основною метою соціального проекту є популяризація та організація оздоровчої рухової активності усіх категорій громадян, у тому числі осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків, формування суспільства, об’єднаного ідеєю здорового та активного життя.

У Дрогобицькій територіальній громаді передбачено три локації для проведення спортивно-оздоровчої рухової активності для всіх охочих:

1. м. Дрогобич, спортивний майданчик по вул. Бориславська, 8.

2. м. Дрогобич, спортивний майданчик по вул. В. Великого, 5.

3. с. Нижні Гаї, спортивний майданчик по вул. Шкільна, 23.

Заняття проводять кваліфіковані спеціалісти у сфері фізичної культури та спорту: Циган Ірина, Ключак Вероніка, Лесишин Галина.

Графік занять для всіх охочих:

1. м. Дрогобич, спортивний майданчик по вул. Бориславська, 8: середа, п’ятниця – 13.00.

2. м. Дрогобич, спортивний майданчик по вул. В. Великого, 5: вівторок, четвер – 17.00, субота – 10.00.

3. с. Нижні Гаї, спортивний майданчик по вул. Шкільна, 23: вівторок, п’ятниця – 18.00, субота – 17.30.

До занять запрошуються всі бажаючі, незалежно від віку та статі, всі, хто хоче фізичні заняття перетворити у спосіб життя. Адже кожен зможе знайти те, що вам підходить.

На сторінці проекту ви зможете бачити всі спортивні події, які будуть відбуватися в рамках цього соціального проекту: https://www.facebook.com/profile.php?id=100091832482110.

Перейти до вмісту