Акробати з Дрогобича ввійшли до п‘ятірки найкращих на всесвітніх змаганнях
![Акробати з Дрогобича ввійшли до п‘ятірки найкращих на всесвітніх змаганнях](https://drohobych-rada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/206801282_2049592745194302_7175185046270704163_n.jpg)
У Швейцарії цього тижня завершились Всесвітні змагання зі спортивної акробатики. У складі національної збірної виступали й представники Львівщини.
До п’ятірки найкращих у віковій групі 12-19 років серед змішаних пар, де панувала надзвичайно висока конкуренція, увійшли 17-річний Богдан Іваник і 14-річна Анастасія Семенович. Спортивну акробатику обидвоє опановують у Дрогобицькій дитячо-юнацькій спортивній школі. Тренують спорстменів Оксана Жгута, Жана Жгута, Тетяна Вагіла та Сергій Дмитрієв.
Четвертими у цій віковій категорії серед чоловічих груп стали й інші вихованці дрогобицької школи акробатики Андрій Чепелюк, Тарас Орищак, Назар-Михайло Стеців та Ростислав Стеців.
Нагадаємо, нещодавно команда акробатів Львівщини потрапила у трійку найкращих на національному чемпіонаті.
Про це інформують в Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.