А ви вже отримали нові платіжки від КП “КМГ”?

22 Червня 0:00

Нова платіжка від КП “Комбінат міського господарства” — це не лише платіжний документ, а й важлива промоція правильного сортування відходів.

Отримавши платіжку за травень 2019 року, кожен мешканець має змогу ознайомитися з інструкцією правильного сортування відходів.

Пластик, скло, папір, метал — окремо, органічні відходи — окремо. Саме так необхідно розділяти сміття вдома, — йдеться у тексті платіжки. Також дрогобичан повідомляють про те, що в травні цього року в дію вступив новий закон про житлово-комунальні послуги та нові правила надання послуг щодо поводження з побутовими відходами, норми якого зобов’язують не тільки компанії, які займаються вивозом сміття, а й всіх громадян, сортувати сміття.

Ідея такого підходу до інформування дрогобичан про правильне сортування відходів належить керівнику КП “КМГ” Сергію Жирному.

Також у тексті йдеться про те, що сміттєву кризу вдалося подолати, а з вулиць міста прибрати гори сміття. Наступними діями буде будівництво сміттєсортувальної лінії, яке планують завершити в цьому році. Це дасть можливість не лише скоротити обсяг сміття до 40%, а й суттєво знизить витрати на транспортування сміття до полігонів та дасть можливість знизити тариф на оплату за вивіз ТПВ. Наступні плани — побудова сміттєпереробного заводу. Тому початок цього комплексного рішення сміттєвої проблеми полягає у роздільному сортуванні ТПВ кожним мешканцем міста.

Прес-служба ДМР

Чат-бот Гаряча лінія