9-та річниця мережі ЦНАП

16:01 6 Вересня 2021

9 років тому було прийнято Закон України “Про адміністративні послуги” і саме в цей день, 6 вересня, розпочалась історія розвитку мережі Центрів надання адміністративних послуг.

За роки свого існування Дрогобицький ЦНАП пережив декілька оновлень та трансформацій. Але його поява однозначно спростила життя мешканців громади та пришвидшила процес отримання різноманітних послуг.

Сьогодні Дрогобицький ЦНАП – це сучасна мережа, яка забезпечує надання адміністративних послуг не лише дрогобичанам, але й усім мешканцям Дрогобицької громади.

З кожним роком кількість послуг, які можна отримати через ЦНАП, невпинно зростає. На сьогоднішній день центр надає 215 адміністративних послуг. Поміж ними найбільш затребуваними є:
-реєстрація та зняття з місця проживання та видача відповідних довідок
-прийняття документів на паспорт громадянина України для виїзду за кордон
-прийом технічної документації, адресованої управлінню майна та документації для ДАБІ, архітектури тощо.

У зв’язку з утворенням Дрогобицької територіальної громади та збільшенням кількості населення, в Дрогобицькому ЦНАПі було створено додаткові посади віддалених адміністраторів. Тож тепер мешканці сіл Дрогобицької громади можуть отримати всі доступні послуги, не виїжджаючи за межі села, – наголошує начальниця відділу Дрогобицького ЦНАПу Оксана Тішина.

Це значно розвантажило роботу міського ЦНАПу та головне – спростило життя мешканцям громади.

Нагадаємо, робота над покращенням якості адміністративних послуг, в Дрогобичі не припиняється. Зараз триває робота з будівництва та облаштування нового ЦНАПу на вулиці Бориславській. Він діятиме у форматі «Прозорого офісу» та збере в собі повний спектр необхідних для мешканців територіальної громади послуг.

За проектом, на 1-му поверсі споруди буде розташовано рецепцію та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів (фронт-офіс), громадську приймальню (бек-офіс), систему електронної черги. На 2-у поверсі розмістять два конференцзали, зал для коворкінгу та технічні приміщення.

Нам важливо, щоб наша громада отримувала якісні адміністративні послуги в одному місці. Щоб люди не ходили по різних установах за необхідними довідками. У нашому новому ЦНАПі все діятиме так, що мешканцю нашої громади достатньо буде лиш прийти і залишити заяву, а все решта буде клопотом чиновників, – наголошує міський голова Тарас Кучма.

Перейти до вмісту